Select the search type
  • Site
  • Web
 
Hledat
  • Bavlněné roušky
  • Jednorázové roušky
  • Respirátor KN95 (FFP2)
  • Nový LadyCup Letní švestka
  • Nový LadyCup French Fuchsia
LadyCup.tv Certifikovaný systém řízení jakosti – LadyCup je vyráběn výhradně z lékařského silikonu v EU

Partners LadyP - Dámská hygienická pomůcka pro čůrání ve stoje LadyPad – 70% organic bamboo and 30% certified organic cotton B’O Baby clothes 4 Baby Teething ring

Používání

Při manipulaci s LadyCup dbejte prosím na důkladnou čistotu rukou! Dezinfikujte LadyCup před prvním použitím. LadyCup můžete vyvařit (cca 5 min.) nebo sterilizovat pomocí sterilizačního roztoku vytvořeného ze sterilizačních tablet. Z důvodu snadnějšího zavedení doporučujeme zvláště mladým dívkám / ženám (velikost S(mall)) použití lubrikačního gelu na vodní bázi. Ideální poloha pro zavedení / vyjmutí LadyCup je v sedě / ve stoje. Před zavedením nejdříve přeložte LadyCup dvakrát podélně. Takto přeložený LadyCup zasuňte do pochvy. Při prvních zavedeních je velmi důležité Vaše celkové uvolnění. Vyzkoušejte si proto zavedení / vyjmutí LadyCup mimo období menstruace. Tak nejlépe naleznete „svoji“ nejvhodnější pozici pro zavedení / vyjmutí LadyCup. Po určitém čase bude pro Vás tato činnost běžná a nebude Vám činnit žádné větší problémy. Zavedení / vyjmutí LadyCup není složitější než zavedení / vyjmutí běžného tamponu.

LadyCup vyprazdňujte v závislosti na síle menstruace přibližně 2–5× denně.

Před prvním použitím si důkladně přečtěte přiložený návod (klikněte zde). V případě jakýchkoliv nejasností nás kontaktujte nebo se přímo poraďte se svým gynekologickým lékařem.

LadyCup Vám nabízí rychlou odbornou pomoc. Kontaktní e-mail: custom@ladycup.eu

Běžné dotazy a odpovědi naleznete v sekci „Otázky a odpovědi“.

Použitý materiál – silikon, nevyvolává žádné známé alergie. Používáním LadyCup snižujete riziko bakteriálního onemocnění a zabraňujete vzniku syndromu toxického šoku (TSS), který hrozí např. při používání tamponů.

LadyCup je vhodný i pro ženy, které trpí na ekzémy nebo různé kožní alergie, tampony nebo latexový materiál. LadyCup na základě silikonového materiálu, který je absolutně neutrální udržuje přirozené zdravé vaginální prostředí a nevysušuje sliznici.

fold it

přeložit

Před každým použitím LadyCup dezinfikujte. Zavádějte LadyCup s čistými rukami a v klidu. Pro usnadnění zavedení můžete LadyCup navlhčit vodou nebo použít lubrikační gel na vodní bázi. LadyCup dvakrát podélně přeložte a zasuňte. Při správném zasunutí se LadyCup plně rozvine.

insert

vložit

Pro zjištění správného umístění můžete zkusit pootočit LadyCup za spodní část. Správně zavedený LadyCup se neprotáčí a zůstává i pomocí Vašich poševních svalů ve stejné poloze. Umístění LadyCup je nízko ve pochvě. Ve správné pozici je LadyCup umístěn tak, že neprotéká a nevzniká pocit jeho vnímání v těle.

use

používat

LadyCup zadrží 15,5–21,2/26–34,3 ml menstruační krve. Svým designem je ideální menstruační pomůckou pro všechny druhy sportu, cestování nebo běžné denní používání. LadyCup můžete bezpečně používat i přes noc. Váš LadyCup můžete používat až 12 hodin denně bez vyjmutí. Design držátka se speciálním zdrsněním povrchu umožnuje snadnější vyjmutí. Síla použitého silikonu je zvolena pro optimální pružnost.

rinse

vyjmout, vyprázdnit, umýt

V závislosti na síle menstruace vyprazdňujte LadyCup přibližně 2–5 denně. Po vyprázdnění je možné pouhé omytí vodou. LadyCup můžete také vyvařit nebo sterilizovat ve sterilizačním roztoku. Vaše volba údržby zavisí na Vašich momentálních možnostech.

Instrukce – upozornění

LadyCup není antikoncepční prostředek. Z hygienických důvodů používejte výhradně svůj LadyCup!

LadyCup je vhodný pro všechny věkové skupiny žen. Může být používán dívkami, které doposud neměly pohlavní styk nebo ženami s antikoncepcí (nitroděložní tělísko apod.).

Zkracování držátka

Zkraťte si držátko na „Vaši“ délku, která Vám bude nejlépe vyhovovat. Je možné držátko i zcela odstřihnout. Doporučujeme držátko zkracovat postupně, než najdete vhodnou délku. Pozor na požkození spodní části LadyCup!

Visa MasterCard PayPal JCB
partners LadyP - Dámská hygienická pomůcka pro čůrání ve stoje LadyPad – 70% organic bamboo and 30% certified organic cotton
facebook twitter youtube instagram google+ pinterest   LadyP LadyPad LadyCup